Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
  19 Mayıs Konser Etkinliği
  22.05.2024

  **Adana 1 Nolu Açık Ceza İnfaz Kurumuzda 19 Mayıs Konser Etkinliği Düzenlendi**

   

  Adana 1 Nolu Açık Ceza İnfaz Kurumuzda, 20 Mayıs 2024 Pazartesi günü Adana Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinin katılımıyla anlamlı bir konser etkinliği gerçekleştirildi. Ceza infaz kurumunda barındırılan hükümlüler ve kurum personeli, yaklaşık bir saat süren bu etkinlikte bir araya gelerek müziğin birleştirici gücünü paylaştı.

  Etkinlik kapsamında sahne alan Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri, çeşitli enstrümanlarla seslendirdikleri parçalarla dinleyicilere unutulmaz anlar yaşattı.

  Konser sonunda, Kurum Müdürü Uğur ERDOĞAN tarafından konser ekibine Ceza İnfaz Kurumları'nda yapılan çini tabak takdim edildi. Ayrıca öğrencilere okumaları için birer kitap hediye edildi.

  Etkinliğin sonunda, öğrenciler ve ceza infaz kurumu personeli, böyle bir etkinlikte yer almanın mutluluk ve heyecanını dile getirdi.

  Adana 1 Nolu Açık Ceza İnfaz Kurumuzda düzenlenen bu etkinlikle, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında yapılmış olup genç müzisyen öğrencilerle hükümlüler bir araya getirilerek sanat ve müzikle farkındalık oluşturulmak istenmiştir.

  Adres

  Yürekli Mahallesi Kürkçüler Ceza İnfaz Kurumları Kampüsü Sarıçam/ADANA

  Telefon

  0322 385 30 44- 45

  0322 385 30 47 Faks

  E-Posta

  adana.acikisaretadalet.gov.tr