Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
  Açık Hava Sineması ve Konser Etkinliği
  26.04.2024

  Adana Ceza İnfaz Kurumlarında Açık Hava Sineması ve Konser Etkinliği

   

  Adana Ceza İnfaz Kurumları Kampüsü 21 Nisan Pazar günü, unutulmaz bir etkinliğe sahne oldu.  Etkinlikte, konser ve açık hava sineması keyfi bir arada gerçekleşti.

  Saat 18.00'de başlayan programda ilk olarak konser ekibi sahne aldı. Hükümlü, personel ve yakınlarının sevdiği şarkılar seslendirildi. Konser bitimiyle hava karardı ve izleyiciler "Bana Masal Anlatma" adlı Türk filminin tadını çıkarma fırsatı yakaladı. 

  Filmin yönetmenliğini Burak AKSAK'ın üstlendiği, başrollerinde Fatih ARTMAN, Hande DOĞANDEMİR, Devrim YAKUT, Tarık ÜNLÜOĞLU ve Erdal TOSUN'un yer aldığı film, izleyicilere keyifli anlar yaşattı.

  Etkinliğe Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinemalar Genel Müdürü Birol GÜVEN, Genel Müdür Yardımcısı Kemal UYSAL, Adana Cumhuriyet Başsavcı Vekili Taşkın ÇÖREKLİ, Ceza İnfaz Kurumlarından Sorumlu Cumhuriyet Savcısı Osman İLKUTLİ ve Adana Ceza İnfaz Kurumlarında görev yapan Kurum Müdürleri katıldı.  Ayrıca, 300 hükümlü, personel ve personel yakınları da etkinlikte yer aldı.

  Etkinlikte Sinemalar Genel Müdürü Birol GÜVEN'e ve konser ekibine kurumlarımızda yapılan çini tabak hediye edildi.

  Bu anlamlı etkinlik, Adana Ceza İnfaz Kurumları Kampüsünde Adana 1 Nolu Açık Ceza İnfaz Kurumundaki hükümlüler için unutulmaz bir anı olarak hafızalara kazınmasının yanı sıra hükümlülerin moral ve motivasyonlarının artmasına katkıda bulunarak, topluma yeniden kazandırılmaları için önemli bir adım olarak değerlendirilmiştir.

  Adres

  Yürekli Mahallesi Kürkçüler Ceza İnfaz Kurumları Kampüsü Sarıçam/ADANA

  Telefon

  0322 385 30 44- 45

  0322 385 30 47 Faks

  E-Posta

  adana.acikisaretadalet.gov.tr