Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
  Spor Malzemeleri
  24.05.2023

  Adalet Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı arasında 27.08.2019 tarihinde imzalanan İş Birliği Protokolü gereğince 06/10/2022 tarihinde yapılan taşra yürütme kurulu toplantısında ceza infaz kurumlarının spor malzemesi ihtiyaçları konusunda çalışma yapılması kararlaştırılmıştır.

  Adana Ağır Ceza Bölgesinde bulunan ceza infaz kurumları için heyet oluşturulmuş spor malzemesi için ihtiyaç analizleri yapılmış ve listeler oluşturulmuştur.

  Adana Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından ihtiyaç duyulan malzemelerin alımı gerçekleştirilmiş, ilgili ceza infaz kurumları dağıtımı 11 Mayıs 2023 Perşembe günü Adana Ceza İnfaz Kurumları Kampüsünde dağıtım töreni yapılmıştır.

  Törene Adana Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer ÇİNTİMAR, Adana 1 Nolu Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Uğur ERDOĞAN, Adana E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürü İsmet ÇELİK, İl Spor Şube Müdürü Ekrem ULU ve ceza infaz kurumlarından temsilciler hazır bulunmuşlardır.

  Adana Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer ÇİNTİMAR ve Adana E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürü İsmet ÇELİK sembolik masa tenisi maçı yapmıştır.

  İl Müdürü Muzaffer ÇİNTİMAR yaptığı konuşmada ceza infaz kurumlarıyla ilgili işbirliklerinin devam edeceğini söyleyerek törene katılan 9 ceza infaz kurumuna teşekkür etmiştir.

  Adres

  Yürekli Mahallesi Kürkçüler Ceza İnfaz Kurumları Kampüsü Sarıçam/ADANA

  Telefon

  0322 385 30 44- 45

  0322 385 30 47 Faks

  E-Posta

  adana.acikisaretadalet.gov.tr